Kiekvienas pirkėjas prieš rinkdamasis minkštus baldus sau į namus, turėtų pasidomėti ir žinoti ne tik baldo kainą ir pagaminimo terminą, bet ir baldo konstrukciją, kuri yra svarbesnė nei baldo galutinė kaina. Dažnai pirkėjai apie tai net nepagalvoja. Mūsų įmonei kiekvienas pirkėjas ir jo pasirinkimas yra svarbūs, todėl norime, kad prieš pirkdami pasidomėtumetė bei įvertintumėte savo asmeninius poreikius.

Medines_detales

Pagrindinė minkšto baldo dalis yra rėmas, nuo kurio priklauso baldo ilgaamžiškumas, tvirtumas ir komfortas. Mūsų įmonėje kiekvienam rėmui gaminti yra naudojamas natūralus beržas, kurio visos detalės gaminamos įmonės medžio apdirbimo ceche. Beržo detalės sudaro apie 30% viso rėmo konstrukcijos. Medinės detalės yra naudojamos pagrindiniams rėmo mazgams sutvirtinti.

Remas

Be beržo detalių, minkšto baldo rėmui gaminti naudojama medžio drožlių plokštė ir medžio plaušas. Rėmo tvirtumui užtikrinti, kiekviena rėmo detalė yra klijuojama specialiais medienos klijais, o paskui sutvirtinamos metalinėmis kabėmis.

Visos minkštų baldų medinės kojos yra taip pat gaminamos įmonės medžio apdirbimo ceche. Jūs turėsite galimybę savo baldo kojų spalvą ir formą rinktis iš plačios spalvų ir formų paletės. Baldinių kojų spalvų paletę galite pasižiūrėti čia: spalvų paletė.

Metalinės ir plastikinės minkštų baldų kojos yra perkamos ir importuojamos iš gamintojų Europoje. Daugiau apie metalinių ir plastikinių kojelių asortimentą ir dizainą galite sužinoti mūsų baldų pardavimo vietose.

Remas_su_zig_zag_spyruoklemis

Tam, kad Jūsų sėdėjimas būtų malonus ir patogus, rėmo sėdimoje dalyje mes naudojame zig-zag metalines spyruokles, kurios atlieka dvejopą funkciją: sutvirtiną baldo rėmą ir suteikia išskirtinį komfortą sėdint.

Dėka ilgametės patirties minkštų baldų gamyboje, savo klientams galime pasiūlyti tik aukščiausios kokybės baldus ir sėdėjimo komfortą.