[vc_row row_type=”row” type=”full_width” icon_pack=”font_awesome” text_align=”left” padding_bottom=”50″ content_menu_fe_icon=”arrow_back” padding_top=”10″][vc_column][vc_column_text]Iš patirties žinome, kad daugelis žmonių savo minkštą baldą renkasi visą dėmesį sutelkdami į baldo kainą ir išvaizdą. Tačiau mes norime, kad prieš pirkdami Jūs pagalvotumėte ar minkštas baldas tikrai atitinka Jūsų poreikius.
Naujo minkšto baldo pirkimas yra nemaža investicija, todėl mes norime, kad Jūs būtumėte patenkinti savo pasirinkimu. Dėl gausaus pasiūlymų kiekio, prieš apsisprendžiant pirkti, rekomenduojame skirti laiko pamąstymui, kas geriausiai tinka Jums ir Jūsų namams.
Kiekvieną minkštą baldą sudaro keturios pagrindinės dalys – rėmas, minkšta dalis, audinys ar oda ir funkcijos. Tam, kad geriau suprastumėte kiekvienos sudėtinės dalies reikšmę galutiniam produktui, pasistengsime visą informaciją išdėstyti kuo aiškiau ir išsamiau. Perskaitę visą informaciją suprasite, kad baldo išvaizda ir kaina – tikrai ne pats svarbiausias dalykas renkantis minkštus baldus. Dėl elementaraus informacijos trūkumo, rinkdamiesi baldus, dažnai perkame nežinodami ar tai produktas, kuris atitinka mūsų poreikius.

Pažadame, kad mūsų pateikta informacija apie minkštus baldus padės lengviau išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį baldą.

 

Medzio_foto   Porolono_foto   Audinio_foto    Mechanismo_foto[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]