Rinkdamiesi savo minkštą baldą visuomet galvojame apie malonų sėdėjimą ir komfortą. Tam, kad prieš pirkdami savo baldą apie sėdėjimo komfortą žinotumėte daugiau, siūlome susipažinti su pagrindinėmis baldo komfortą kuriančiomis medžiagomis.
Kiekvienas minkšto baldo rėmas yra apklijuojamas plonu porolono sluoksniu, kuris reikalingas tam, kad rėmas neturėtų tiesioginio sąlyčio su audiniu. Tokia rėmo konstrukcija užtikrina aukštą baldo kokybę ir garantuoja ilgaamžiškumą.
Jūsų minkšto baldo komfortas priklauso nuo sėdimosios ir atlošinės dalies pagalvių užpildo, kuris gali būti labai įvairus, kiekvienu atveju pritaikytas prie Jūsų asmeninių poreikių. Tam, kad lengviau apsispręstumėte ir žinotumėte, ką perkate, siūlome susipažinti su pagrindiniais sėdimų ir atlošinių pagalvių užpildais:

Porolonas (elastinis putų poliuretanas) padeda įgyvendinti natūralų kiekvieno žmogaus troškimą naudotis vis aukštesnio lygio komfortu buityje. Atrandamos vis naujos šio sparčiai paplitusio, aukštus higienos reikalavimus atitinkančio produkto savybės ir pritaikymo galimybės. Minkštų baldų gamyboje porolonas naudojamas sėdimosios ir atlošinės dalies pagalvėms bei porankiams gaminti. Kaip pagalvių užpildas yra naudojamas ir maltas porolonas, kuris gali būti maišomas kartu su silikono granulėmis ir plunksnomis.

Silikono granulės yra naudojamos labai plačiai. Jos pasižymi dideliu atsparumu drėgmei yra ilgaamžės, atlaiko didelį spaudimą, o paskui atsistato į savo pradinę padėtį. Silikono granulės naudojamos sėdmaišiams užpildyti, taip pat sėdimosioms ir atlošinėms mikšto baldo pagalvėms užpildyti. Silikono granulės gali būti maišomos su maltu porolonu ir plunksnomis. Baldas su silikono užpildo pagalvėmis pasižymi išskirtiniu minkštumu ir ilgaamžiškumu.

Plunksnos yra pats brangiausias  ir ekologiškiausias užpildas, kuris naudojamas tiek sėdimųjų, tiek atlošinių pagalvių užpildams. Plunksnų užpildas pasižymi itin dideliu komfortu ir sedėjimo kokybe.

 

Silikono_granules     porolonas   plunksnos