[vc_row row_type=”row” type=”full_width” icon_pack=”font_awesome” text_align=”left” padding_bottom=”50″ content_menu_fe_icon=”arrow_back” padding_top=”10″][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

FabrikasMinkštų baldų gamybą įmonė pradėjo 1996 metais Kauno rajone.

Pradėjusi savo veiklą su keliolika  darbuotojų, įmonė kasmet sėkmingai plėtėsi, taip didindama ne tik darbuotojų skaičių, bet ir gaminamų baldų kiekius.

UAB “Erelita” norėdama padidinti savo įmonės lankstumą ir patrauklumą pirkėjams, nusprendė įsigyti krovininių automobilių, kurių dėka, visą įmonės gaminamą produkciją pradėjo pristatinėti nuosavu transportu. Šis strateginis žingsnis pagerino įmonės užsakymų įvykdymo terminus bei leido išlaikyti konkurencingas produkcijos kainas. Šiandien įmonės transporto parką sudaro 50 krovininių automobilių.

Šiuo metu įmonėje dirba daugiau kaip 120 darbuotojų, per metus pagaminama daugiau kaip 38 tūkstančius sofų. Sėkmingos veiklos dėka buvo plečiama ir eksporto rinkų geografija. Šiuo metu įmonė savo gaminamas sofas eksportuoja į 13 Europos šalių. Daugiausiai pagaminamos produkcijos eksportuojama į Prancūziją, Belgiją , Olandiją  bei Skandinavijos šalis.

Masinos

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]