[vc_row row_type=”row” type=”full_width” icon_pack=”font_awesome” text_align=”left” padding_bottom=”50″ content_menu_fe_icon=”arrow_back” padding_top=”10″][vc_column][vc_column_text]Minkštų baldų gamybos patirtis yra kaupiama nuo įmonės veiklos pradžios. Visos gamybinės subtilybės ir paslaptys yra nuolat perduodamos jauniesiams įmonės darbuotojams, taip išlaikant įmonėje susiformavusią patirties perdavimo iš kartos į kartą tradiciją. Kruopštus baldų kokybės gerinimas ir įsiklausymas į klientų poreikius davė labai gerų rezultatų. Šiandien įmonė eksportuoja savo produkciją į 13 Europos šalių, o per metus pagaminama daugiau kaip 40 tūkstančių sofų.

b18Minkštų baldų kokybę padeda užtikrinti įmonės pasirinkta gamybos strategija, visas baldo sudėtines dalis ruošti ir gaminti įmonės viduje. Ši strategija leidžia būti lankstesniems vykdant klientų užsakymus ir išlaikyti nepriekaištingą gaminių kokybę.

b14Medinėms detalėms gaminti naudojamas aukščiausios rūšies beržas, kuris pjaunamas įmonės lentpjūvėje ir džiovinamas turimoje medienos džiovykloje. Išdžiovinta mediena naudojama sudėtinėms korpuso detalėms gaminti, kurios sudaro iki 30 procentų viso rėmo konstrukcijos.

Įmonės naudojami šiuolaikiniai įrengimai padeda preciziškai tiksliai pagaminti sudėtines baldų detales, kurios naudojant kruopštų rankų darbą, galutiniame gamybos procese įgauna aukštos kokybės minkšto baldo išvaizdą.
UAB “Erelita Furniture” kasmet investuoja į gamybinių procesų optimizavimą ir našumo didinimą, keliama darbuotojų kvalifikacija. Įmonės naujas baldų kolekcijas ir naujus techninius sprendimus galima išvysti kasmetinėse baldų parodose Europoje.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]