“Erelita Furniture” – elegantiški, stilingi, patogūs ir praktiški baldai.
UAB “Erelita Furniture” – jau 18 metų gerai žinoma minkštų baldų gamintoja Europoje. Mūsų bendrovės gaminamos produkcijos išskirtinis bruožas – puikus elegancijos, stiliaus, kokybės ir universalumo derinys, dominuojantis visose baldų kolekcijose.
Per 18 įmonės veiklos metų buvo sukurta daugiau kaip 150 skirtingų minkštų baldų modelių. Kruopštaus ir apgalvoto darbo dėka “Erelita Furniture” sugeba didinti savo gamybinius pajėgumus ir pardavimų apimtis, o įgyta patirtis leidžia patenkinti pačių išrankiausių klientų poreikius.
Mūsų baldai ne tik patraukia dėmesį savo elegantiškomis formomis, tačiau yra labai patogūs. Būtent, dėl šių priežasčių daugiau nei 18 metų gaminamus baldus įvertino ne tik Lietuvos, bet ir kitų Europos šalių – Prancūzijos, Vokietijos, Olandijos, Skandinavijos šalių pirkėjai. UAB “Erelita Furniture” gaminami baldai yra klasikinio ir modernaus dizaino, lengvų ir išraiškingų formų. Baldų kolekcijos nuolat atnaujinamos ir papildomos. Baldus gaminanti bendrovė žengia į priekį kartu su laikmečiu – kuria įsiklausydama į pačių reikliausių savo pirkėjų pastabas ir pageidavimus.
Pirkėjų patogumui yra sukurta “praktiškų baldų” kolekcija, kurioje vyrauja modeliai su nuvelkamais užvalkalais. Šio praktiško sprendimo dėka nereikia keisti senų baldų, pakanka tik pakeisti baldui žvalkalą.
“Erelita Furniture” partnerių salonuose galite užsisakyti mūsų gaminamus baldus bei pasirinkti jiems tinkamus audinius. Čia rasite madingiausią bei naujausių kolekcijų  Italijos, Ispanijos, Švedijos ir kitų Europos šalių gamintojų tekstilę.